Morena Taraku “godet” nga Turqia, kështu vë në pah këmbët e gjata ajo

Morena Taraku “godet” nga Turqia, kështu vë në pah këmbët e gjata ajo
Morena Taraku “godet” nga Turqia, kështu vë në pah këmbët e gjata ajo
Morena Taraku “godet” nga Turqia, kështu vë në pah këmbët e gjata ajo

​Është ndër artistet më të komentuara në estradën tonë.

Morena Taraku, e cila përveç aktiviteteve muzikore, ajo po shijon edhe udhëtimet e shumta luksoze, shkruan Kosovarja.

Në rrjetin social Instagram ajo është shumë aktive me postime, dhe jo rastësisht ajo numëron tashmë 700 mijë ndjekës, duke u renditur si ndër artistët me më shumë adhurues në rrjete sociale.

Me postimin e fundit, Morena edhe një herë na tregon se jo më kot cilësohet si ndër femrat më tërheqëse.

Me një veshje elegante dhe me flokë të lëshuara, Morena vjen kaq tërheqëse nga Turqia, duke vë në pah kështu edhe këmbët e saj të gjata. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/