Moderatorja e njohur feston ditëlindjen e djalit! Ja festa e organizuar

Moderatorja e njohur feston ditëlindjen e djalit! Ja festa e organizuar
Moderatorja e njohur feston ditëlindjen e djalit! Ja festa e organizuar
Moderatorja e njohur feston ditëlindjen e djalit! Ja festa e organizuar

Hueyda El Saied është moderatorja e njohur shqiptare e cila së fundi ka festuar ditëlindjen e djalit të saj.

Ajo këto imazhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” kurse vogëlushi duket porsi nëna e tij.

Hueyda është shumë e lidhur me të biri i cili ka festuar ditëlindjen e tij të tretë./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/