Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!

Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!
Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!
Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante, shkruan ORAinfo.

Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore.

Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar dhe atë shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e pagrimos dhe e tillë po duket tejet e bukur…


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/