Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!

Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!
Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!
Miriami e dëshmon edhe këtë herë bukurinë natyrale!

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante, shkruan ORAinfo.

Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore.

Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar dhe atë shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e pagrimos dhe e tillë po duket tejet e bukur…


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/