Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin

Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin
Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin
Ministri kosovar befason gruan për Shën Valentin

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka uruar në mënyrë speciale bashkëshorten e tij me rastin e ditës së dashuruarve.

Në profilin e tij në Facebook ai ka shpërndarë një imazh teksa shihet përkrahë gruas, shkruan Indeksonline.

Për këtë ditë të veçantë ata duken kaq të buzëqeshur e të lumtur, derisa reflektojnë plot dashuri.

Një buketë me lule ka qenë dhurata ideale e Hasanit për Arbeniten.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/