Mimoza e lë Seldin për të dal me kushërirat e saj! Ja sa bukur po duket me to

Mimoza e lë Seldin për të dal me kushërirat e saj! Ja sa bukur po duket me to
Mimoza e lë Seldin për të dal me kushërirat e saj! Ja sa bukur po duket me to
Mimoza e lë Seldin për të dal me kushërirat e saj! Ja sa bukur po duket me to

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot Mimoza ka bërë një postim në të cilin nuk është bashkë me Seldin por me kushërirat e saj me të cilat ka vendosur ta kalojë një pjesë të kohës.

Në këtë foto ajo po duket tejet e bukur dhe elegante, si dhe me bluzën e saj ka zbuluar barkun.

“Shkodra’s night out”- ka shkruar Mimoza në foton në fjalë.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/