Mihrijes i dështojnë vetullat tattoo, kjo foto i’a zbuloi!

Mihrijes i dështojnë vetullat tattoo, kjo foto i’a zbuloi!
Mihrijes i dështojnë vetullat tattoo, kjo foto i’a zbuloi!
Mihrijes i dështojnë vetullat tattoo, kjo foto i’a zbuloi!

Vazhdon të mbahet si ikonë bukurie dhe model për femrat e reja dhe ato të estradës, shkruan Kosovarja.

Është kjo këngëtarja e njohur Mihrije Braha, e cila ka vite prej se i sjell skenës projektet të shumë pëlqyera dhe të suksesshme.

Por, shumë më tepër se sa për anën profesionale, përflitet për dukejn e saj gjithmonë të freskët, thuajse si të një 20 vjeçareje.

Ndonëse jo rrallëherë është pyetur për sekretin e saj të bukurisë, por pa dhënë shumë detaje, në formë shakaje është përgjigjur se Naimi po e mban në super formë.

Këngëtarja kujdeset që çdo detaj të jetë në vendin e duhur sa i përket paraqitjeve të saja skenike, e madje edhe postimeve në llogaritë e saja sociale.

Por, ndoshta një detaj nuk e ka vërejtur tek fotoja e fundit e publikuar pak minuta më parë.

Vetullat tatoo, kanë vendosur ta tradhëtojnë kësaj radhe, duke zbuluar se nuk janë natyrale.

Gjithsesi, kur shikohet në tërësi, Mihrija mbetet e pazëvendësueshme pavarësisht viteve që ajo i sheh thjeshtë si numër.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/