Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!

Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!
Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!
Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!

Mihrije Braha është këngëtarja e njohur shqiptare e cila aktivitetin e saj në muzike e filloj shumë heret, shkruan Indeksonline.

Mihrija po vazhdon që të jetë ende fokus i mediave dhe çdo gjë që bënë ajo komentohet e në disa raste edhe kritikohet.

Image result for mihrije braha

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” përmes së cilës e shohim së bashku me disa vajza të reja me veshje ushtarake.

Mos ndoshta Mihrija po përgatitet për një projekt të ri për festat e fundvitit.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/