Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!

Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!
Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!
Mihrije Braha 'godet' me foton e radhës ja me kë pozoi!

Mihrije Braha është këngëtarja e njohur shqiptare e cila aktivitetin e saj në muzike e filloj shumë heret, shkruan Indeksonline.

Mihrija po vazhdon që të jetë ende fokus i mediave dhe çdo gjë që bënë ajo komentohet e në disa raste edhe kritikohet.

Image result for mihrije braha

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” përmes së cilës e shohim së bashku me disa vajza të reja me veshje ushtarake.

Mos ndoshta Mihrija po përgatitet për një projekt të ri për festat e fundvitit.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/