Menduat se Bebe Rexha i ka vetëm të pasmet e formësuara? Shikojani gjoksin sonte!

Menduat se Bebe Rexha i ka vetëm të pasmet e formësuara? Shikojani gjoksin sonte!
Menduat se Bebe Rexha i ka vetëm të pasmet e formësuara? Shikojani gjoksin sonte!
Menduat se Bebe Rexha i ka vetëm të pasmet e formësuara? Shikojani gjoksin sonte!

Bebe Rexha këngëtarja shqiptare me famë botërore, nuk ka konkurrencë për trupin e saj të formësuar, shkruan “Kosovarja”.

Ajo shquhet për të pasme, e për gjoks në nivelin e duhur. Ndoshta më shpesh iu ka rënë që ta shihni duke i ekspozuar të pasmet e saj bombastike, por ne sonte do ua sjellim një video ku përveç të pasmeve të saj shihet edhe gjoksi shumë i formësuar.

Nuk dihet nëse këngëtarja ka ndërhyrje kirurgjikale në trupin e saj, apo ndoshta këto përmasa i ka arritur duke ushtruar palestër./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/