Meda shumë i kujdesshëm ndaj bashkëshortes shtatzënë (Foto)

Meda shumë i kujdesshëm ndaj bashkëshortes shtatzënë (Foto)
Meda shumë i kujdesshëm ndaj bashkëshortes shtatzënë (Foto)
Meda shumë i kujdesshëm ndaj bashkëshortes shtatzënë (Foto)

Është një periudhë e bukur e Medës dhe bashkëshortes së tij, shkruan Kosovarja.

Këto ditë janari shumë këngëtar kanë zgjedh të pushojnë, e të jen më afër familjarëve pasi që më pak janë të angazhuar rreth mbrëmjeve muzikore. Këngëtari këto ditë i ka qëndruar më afër se kurrë dhe në përkrahje Ramush Haradinajt, e ku Meda ka shfaq mjaft mllef nëpërmjet këngës ku ai ka shkuar deri ne sharje të Francës. Por ai gjithsesi e gjen normalitetin pranë bashkëshortes dhe familjes e ku po shijojnë ditët në maksimum dhe po tregohet i kujdesshëm dhe i qëndron shumë afër./Kosovarja/Lexo Revisten Online

Korrik, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Angelina Shala - E bukur, e mençur dhe shumë e talentuar
Qani Mehmedi: Kurrë nuk u jam nënshtruar diktateve
Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë
Xajë Nura - Një emër që duhet shënuar

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/