Meda shfaqet i zhveshur (Foto)

Meda shfaqet i zhveshur (Foto)
Meda shfaqet i zhveshur (Foto)
Meda shfaqet i zhveshur (Foto)

Këngëtari i muzikës folk, Meda, është gati për një sezon të re plotë mbrëmje muzikore, shkruan "Kosovarja".

Këngëtari që aktivizohet shumë më shumë në zezonin veror, aktualisht ndodhet në Turqi, bashkë me disa koleg të skenës muzikore.

Meda, po i mbush bateritë për verën 2017 dhe ky pushim i shkurtër me gjasë do ti bëjë shumë mirë, shkruan "Kosovarja".

Meda është shfaqur si rrallë herë pa bluzë dhe "gjysëm nudo"./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/