Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit

Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit
Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit
Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit

Këngëtari i muzikës popullore Mehdin Përgjeqaj ndryshe i njohur si Meda gjatë kësaj vere ka qenë shumë i ngarkuar me dasma e koncerte.

Por tash në fund të sezonin duket se ka gjetur kohë që të marrë pjesë në ahengje familjare edhe is mysafir, shkruan Indeksonline.

Ai së fundi në llogarinë e tij në “Instagram” ka postuar një fotografi ku shfaqet së bashku me gruan e tij dhe të dy ata dukën shumë bukur.

Ata janë prindërit e katër fëmijëve dhe kanë një martesë të lumtur.


Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/