Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit

Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit
Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit
Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit

Këngëtari i muzikës popullore Mehdin Përgjeqaj ndryshe i njohur si Meda gjatë kësaj vere ka qenë shumë i ngarkuar me dasma e koncerte.

Por tash në fund të sezonin duket se ka gjetur kohë që të marrë pjesë në ahengje familjare edhe is mysafir, shkruan Indeksonline.

Ai së fundi në llogarinë e tij në “Instagram” ka postuar një fotografi ku shfaqet së bashku me gruan e tij dhe të dy ata dukën shumë bukur.

Ata janë prindërit e katër fëmijëve dhe kanë një martesë të lumtur.


Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/