Meda dhe Mc Beka me duet? Ja dëshmia...

Meda dhe Mc Beka me duet? Ja dëshmia...
Meda dhe Mc Beka me duet? Ja dëshmia...
Meda dhe Mc Beka me duet? Ja dëshmia...

Këngëtari Meda dhe njëri ndër reperët e parë në vend, Mc Beka, kanë bashkuar idetë për një duet të përabshkët.

Sinjalet e para për këtë bashkëpunim i dha një imazh i publikuar në Instagram nga producenti Nurteel Morina mirëpo duke mos dhënë ndonjë detaj, shkruan lajmi.net

I kontaktuar nga Lajmi.net Nurteeli i cili edhe do ta punoj këngën ka treguar se ky projekt muzikor është ripërpunim i një kënge të vjetër e cila do të punohet në verisonin modern dhe do të ketë motive nacionale.

Kënga do të vijë e realizuar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/