Me stil të veçantë të flokëve... Kaq e lezetshme duket Learta sot

Me stil të veçantë të flokëve... Kaq e lezetshme duket Learta sot
Me stil të veçantë të flokëve... Kaq e lezetshme duket Learta sot
Me stil të veçantë të flokëve... Kaq e lezetshme duket Learta sot

Është ndër nuset shqiptare më të komentuara në mediet rozë.

Sharmi dhe eleganca e saj kanë bërë që Learta Jakupi të marrë vëmendje të madhe, e cila fillimisht u njoh si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan Kosovarja.

Ajo sot numëron mbi 123 mijë ndjekës në Instagram, duke dëshmuar se sa shumë e pëlqyer është ajo nga publiku.

Vazhdimisht ajo publikon fotografi të saj dhe familjes, duke mahnitur me ëmbëlsinë që ajo e rrezaton.

Kësaj radhe, Learta vjen me stil më ndryshe. Me flokë të kapur dhe me një fustan me lule, ajo pozon pranë një natyre tipike pranverore, e mbuluar me lule ngjyrë vjollce.

Kjo është paraqitja e saj sharmante për sot. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/