Më provokuese se kurrë, Dua Lipa lë pa fjalë!

Më provokuese se kurrë, Dua Lipa lë pa fjalë!
Më provokuese se kurrë, Dua Lipa lë pa fjalë!
Më provokuese se kurrë, Dua Lipa lë pa fjalë!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shfaqur edhe më provokuese në imazhet e fundit.

Këto i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Aty shihet e veshur në të zeza dhe me fustanin e zi, kurse përshtypje bënë çanta shumë e vogël që ajo mban në duar.

Ndryshe, Dua mahniti edhe këtë herë me pamje.


Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/