Me kënd po i kalon pushimet Agon Amiga! (Foto)

Me kënd po i kalon pushimet Agon Amiga! (Foto)
Me kënd po i kalon pushimet Agon Amiga! (Foto)
Me kënd po i kalon pushimet Agon Amiga! (Foto)

Reperi ka përshendetur fansat me një fotografi nga një vend tejet luksoz

Në këto imazhe ai është shfaqur i vetëm.

Por se a po vazhdon në të vërtetë të jetë single statusi i tij, ende nuk e dimë./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në