Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi

Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi
Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi
Me fustan vezullues duke zbuluar gjoksin... kaq tërheqëse vjen Eni Koçi

​Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Eni Koçi si çdo herë që befason me paraqitjet e saj ekstravagante dhe me plot finesë, njëjtë ka vepruar edhe kësaj radhe, shkruan Kosovarja.

Ajo ka postuar në rrjetin social Instagram disa pamje të reja, ku ka tërhequr vëmendje fustani i saj i hapur te gjoksi.

Flokët e saj të bardha dhe të gjata, si dhe grimi i saj shkëlqyes, ka bërë që këngëtarja të duket vërtetë mahnitëse.

Për tu bindur, shikoni pamjet më poshtë. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/