Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen "Xhakarta"

Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen
Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen
Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu po feston ditëlindjen "Xhakarta"

Aktorja dhe modelja, Arta Elezaj feston sonte ditëlindjen.

Arta ka vendosur që festën e ditëlindjes ta organizojë në mënyrë të veçantë, me një darkë mirë të shtruar në çdo detaj.

Ajo madje ka publikuar edhe disa fotografi e siç duket në to, Arta po shkëlqen edhe sonte./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/