Martohet Ema motra e Adelinës, ky është mesazhi i Divës shqiptare për të (Foto)

Martohet Ema motra e Adelinës, ky është mesazhi i Divës shqiptare për të (Foto)
Martohet Ema motra e Adelinës, ky është mesazhi i Divës shqiptare për të (Foto)
Martohet Ema motra e Adelinës, ky është mesazhi i Divës shqiptare për të (Foto)

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismjali.

Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë.

Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të ditur Adelina përmes një fotografie që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Adelina është shprehur tejet e lumtur për motrën e saj.“E+A ju më keni bërë personin më të lumtur dashuriiiiiiiiii”, kishte lënë mbishkrim Adelina

Ndërkohë Adelina ka marr urime për Emën nga fansat e saj.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur është e martuar me Valin dhe pak kohë më parë janë bërë prindër të një djali të ëmbël që e pagëzuan me emrin Uliks.

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/