"Mamacita" kënga e re nga Sparksi dhe Fero

"Mamacita" kënga e re nga Sparksi dhe Fero

“Mamacita” quhet kënga e dy artistëve

Sparksi dhe Fero kanë ardhur më këngën e re, dhe bashkëpunimin e parë mes tyre. 

Të dy janë reperë relativisht të rinj në skenën muzikore, mirëpo shumë të pëlqyer, shkruan rtv21.tv. 

Kënga e tyre e quajtur “Mamacita” u publikua në YouTube së bashku me videoklip. 

Kënga është prodhuar nga ZzapnChriss me tekst nga vetë artistët, ndërsa videoklipi nga Endrit Rrahimi, me regjinë e Klaudia Shehut.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/