Majlinda zbulon diçka për Majkun dhe Roanin...

Majlinda zbulon diçka për Majkun dhe Roanin...
Majlinda zbulon diçka për Majkun dhe Roanin...
Majlinda zbulon diçka për Majkun dhe Roanin...

Edhe pse nuk merret me muzikë apo me diçka të caktuar, u bë e famshme kur u mor vesh lidhja e saj me reperin Majk, shkruan Kosovarja.

Mes shumë pyetjeve që i janë adresuar në instagram, një detaj që e zbuloi ishte tejet interesant në lidhje me të birin.

Fjala e parë e Roanit ishte “Baba” të cilën Majlinda pa hezitim e ndau si përgjigje e njërës nga pyetjet.

Në fillim të shtatzanisë së saj, çifti ndau rrugët, ju edhe sot e kësaj dite Majlinda është nënë e vetme që të birit nuk po lë t’i mungojë gjë, pavarësisht moskujdesit të Majkut, thënë kjo nga vet Majlinda./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/