Majlinda deri sa është duke drejtuar veturën bën dhe këtë gjë

Majlinda deri sa është duke drejtuar veturën bën dhe këtë gjë
Majlinda deri sa është duke drejtuar veturën bën dhe këtë gjë
Majlinda deri sa është duke drejtuar veturën bën dhe këtë gjë

Majlinda tash e sa kohë është bërë pjesë e show bizit, ajo trajtohet e tillë si personazh i tillë qysh nga raporti me reperin Majk, shkruan Kosovarja.

Ajo dëshiron edhe më tej të mbetet në qendër të vëmendjes, dhe këtë e bën duke zbuluar jetën private të saj , cep me cep ku është dhe çfarë bën. Aq me pak nuk kursen vogëlushin Roan ku është i ekspozuar gjatë gjithë kohës në rrjetet sociale.

Por sigurisht këtë jetë ka zgjedhur mami Majlinda për vetën dhe djalin, prandaj nga ata ndjekës që ka bërë pas vetes ajo i mban afër më imazhet që ofron nga përditshmëria e saj dhe luksin që tenton për ta treguar.

Deri sa ndodhet duke e drejtuar veturën, ajo ka marrë edhe ushqim me vete as këto momente nuk ka durim dëshiron t’i shpalos dhe t’i ndaj më të gjithë ju. /Kosovarja/ 

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/