Majku di si ta bëjë ‘nxehtë’ (Foto)

Majku di si ta bëjë ‘nxehtë’ (Foto)
Majku di si ta bëjë ‘nxehtë’ (Foto)
Majku di si ta bu00ebju00eb u2018nxehtu00ebu2019 (Foto)

Reperi Majk është shumë i pëlqyer dhe i ndjekur nga të rinjtë, qoftë në rrjetet sociale ashtu edhe në YouTube, kjo pasi këngët e tij janë shumë të suksesshme.

I ftohti që ka kapluar krejt Kosovën, nuk i ka lënë mesa duket të rehatuar as këngëtarët e estradës sonë.

Megjithatë, Majki ka gjetur mënyrën e duhur se si ta bëjë ‘nxehtë’ në mes të këtij të ftohti.

Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet në një xhakuzi të ngrohtë, në një nga hotelet më luksozë të kryeqytetit.

“Ftohtë…unë e bëj nxehtë”, ka shkruar Majk në mbishkrimin e fotografisë. /Telegrafi/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/