Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme

Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme
Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme
Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini javë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Martini po kalon ditë të mira përkrahë bashkëshortit të saj multimilarder, Dragos Savulescu- shkruan Indeksonline.

Ditën e dielë ajo e ka nisur si mos më mirë, derisa përballë vetës ka mashkullin e saj ideal dhe një imazh të mrekullueshëm si ky!

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/