Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme

Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme
Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme
Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini javë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Martini po kalon ditë të mira përkrahë bashkëshortit të saj multimilarder, Dragos Savulescu- shkruan Indeksonline.

Ditën e dielë ajo e ka nisur si mos më mirë, derisa përballë vetës ka mashkullin e saj ideal dhe një imazh të mrekullueshëm si ky!

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/