Luiza Hasani këngëtarja 15 vjeçare që i le në hije të tjerat

Luiza Hasani këngëtarja 15 vjeçare që i le në hije të tjerat
Luiza Hasani këngëtarja 15 vjeçare që i le në hije të tjerat
Luiza Hasani këngëtarja 15 vjeçare që i le në hije të tjerat

15 vjeçarja Luiza Hasani është zëri i bukur që po depërton fuqishëm në skenën tonë muzikore.

Me vetëm një këngë, ajo arriti të identifikohet në tregun tonë, duke e dëshmuar talentin e saj në muzikë dhe vallëzim.

E bukur, atraktive dhe shpërthyese. Kjo është Luiza, e cila po punon në projekte të reja muzikore, që pritet ta aktualizojnë edhe më shumë.

U cilësua i këngëtarja me yll në ballë, si një nga të rejat e skenës që mund të pozicionohen mirë në treg. Hasanit nuk po i mungon as vëmendja mediatike, shkruan "Kosovarja".

Këngëtarja e hitit "S'ta fali" së shpejti vjen me një projekt të ri dhe me një fotosesion ekskluziv.

E re, atraktive, moderne, energjike. Kjo është Luiza, e cila po godet./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/