Luana Vjollca shumë bukur po duket sonte në emisionin e saj

Luana Vjollca shumë bukur po duket sonte në emisionin e saj
Luana Vjollca shumë bukur po duket sonte në emisionin e saj
Luana Vjollca shumë bukur po duket sonte në emisionin e saj

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare që çdo javë bënë përshtypje me pamjen e saj në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Edhe këtë javë Luana do të duket shumë e bukur dhe seksi në emision, këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një video të publikuar në “Instagram”.

Ndryshe, Luana këtu ka prezantuar edhe të ftuarit e saj dhe situatat komike që do të krijohen të shtunën mbrëma./Indeksonline/


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/