Luana "e bën" burrë Marinën... kështu bën shaka ajo me motrën

Luana
Luana
Luana "e bën" burrë Marinën... kështu bën shaka ajo me motrën

​Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale.

Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana nuk i ka rezistuar tundimit pa bërë një shaka me Marinën. 

Ajo ka publikuar një foto ku dy motrat shfaqen së bashku dhe krahas saj shkruan:

“Mu rrit motra mu bë burrë,”-përfundon Luana. 

Padyshim ky koment ka shkaktuar mjaft të qeshura në komente e ardhura më pas në këtë foto./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/