Luana çmend rrjetin, hap këmbët pranë…

Luana çmend rrjetin, hap këmbët pranë…
Luana çmend rrjetin, hap këmbët pranë…
Luana çmend rrjetin, hap këmbët pranë…

Ka vendosur t’i lë të gjithë pa gjumë.

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram ku dukej tejet hot me një fustan të kuq, shkruan lajmi.net

Luana shihet se është ulur pranë një zjarri dhe kishte hapur këmbët që ja kishte nxjerrë fustani.

E fotos ajo ia shkrim ku përmes të cilit uroi Shën Valentinin.

Fotoja e Luanës u komentua me të madhe nga meshkujt. I dashuri i saj Krenari është vërtetë më fat!

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/