Liberta Spahiu ja zbulon të gjitha Ledri Vulës

Liberta Spahiu ja zbulon të gjitha Ledri Vulës
Liberta Spahiu ja zbulon të gjitha Ledri Vulës
Liberta Spahiu ja zbulon të gjitha Ledri Vulës

Prezantuesja e njohur Liberta Spahiu, mbetet ndër figurat më interesante dhe atraktive të ekranit, jo vetëm në Kosovë, por edhe në Shqipëri, ku po ashtu ka vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja që është producente dhe prezantuese e “Prive”-së, është pyetur nga revista “Kosovarja” edhe për Ledrin. Cili është komenti i Spahiut?

“I përkëdheluri. Dhe, djali që dëshiron ta verifikoi gjithmonë vetën, në muzikë, në dashuri dhe në stil”, thotë Liberta për të parin e repit.

Ajo shton se Ledri është i adhuruar nga të gjithë dhe i stigmatizuar nga reperët, përcjell “Kosovarja”.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/