Leonora kërkon duet me Adelinën. Çka thotë Adelina?

Leonora kërkon duet me Adelinën. Çka thotë Adelina?
Leonora kërkon duet me Adelinën. Çka thotë Adelina?
Leonora kërkon duet me Adelinën. Çka thotë Adelina?

Nuk e sfidon asgjë lajmin bombastik të sherrit mes dy këngëtareve më të njohura në vend, Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupi.

Për atë kohë, ky konsiderohej skandali më i madh në estradë, ndonëse edhe atëherë kanë ndodhur gjëra të pa hijshme, por që nuk janë zbuluar e kanë mbetur të fshehura në qoshet ku kanë ndodhur, shkruan “Kosovarja”.

Vitet ikin, por marrëdhënia e Leonores dhe Adelines mbetet e “ngrirë”. Raporti i tyre është përcjellë edhe nga një mori pretendimesh edhe thashethemesh, por asgjë konkrete.

Ishte Leonora që ditë më parë shprehi dëshirën që të kishte një duet me Adelinën. Ide e mirë, interesante, por duket të jetë e pa realizueshme, meçe nuk ka ende asnjë shenjë aprovimi nga kolegia e saj, këngëtarja e famshme Adelina Ismaili, shkruan “Kosovarja”.

Asnjë fjalë, asnjë zë. Asgjë! A mund të ndodh?/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/