Larg Shqipërisë për një jetë më të mirë, Vesa dhe Big Basta tregojnë punën e re që bëjnë

Larg Shqipërisë për një jetë më të mirë, Vesa dhe Big Basta tregojnë punën e re që bëjnë
Larg Shqipërisë për një jetë më të mirë, Vesa dhe Big Basta tregojnë punën e re që bëjnë
Larg Shqipërisë për një jetë më të mirë, Vesa dhe Big Basta tregojnë punën e re që bëjnë

Këngëtarja Vesa Luma dhe bashkësorti i saj Big Basta së bashku me djalin e tyre Lian kanë nisur një jetë të re larg Shqipërisë.

Pas disa muajsh largësi nga njëri tjetri, familja ka nisur fillimin e ri në Zelandë. Çifti i dashur i publikut kanë ndarë me miqtë e tyre momente nga jetesa e tyre dhe duken mjaft të lumtur.

Nëse menduat se jeta në Zelandën e Re do i ndante nga mizika, gaboheni. Vesa ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale disa foto ku të dy me Big Bastën shfaqen në një studio muzikore.


Me siguri ata po përgatitin një hit të ri , të cilin presim ta publikojnë së shpejti.

/Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/