Landi i West Side Family la muzikën për një femër

Landi i West Side Family la muzikën për një femër
Landi i West Side Family la muzikën për një femër
Landi i West Side Family la muzikën për një femër

Një prej anëtarëve të West Side Family, Roland Hysi ka folur për kuptimin e këngës ‘Mesazh’ që flet për lidhjen e dashurisë me një vajzë.

Ishte hit i asaj kohe dhe mori vëmendjen e madhe të publikut.

I ftuar në emisionin satiriko-investigativ ‘BOOM’, këngëtari rrëfeu se ishte një periudhë e vështirë që e bëri të heqë dorë nga muzika për disa kohë.

“Isha i mërzitur, lashë edhe këngën për një periudhë kohë. Unë kisha një histori dashurie që e vuaja në atë kohë dhe isha i brengosur. Doli mesazhi pastaj dhe i vuri vulën. Pastaj u lidhëm, u ndamë”, rrëfeu ai për oranews.

Ka kohë që Landi nuk përflitet për romancat e tij, ndërsa së fundmi ka sjellë projektin më të ri muzikor ‘Beso’, në nder të Dr.Florit, anëtarit të grupit që u nda nga jeta para pak vitesh.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/