Ky version me çifteli nga Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit

Ky version me çifteli nga Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit
Ky version me çifteli nga Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit
Ky version me çifteli nga Fatmir Makolli për Despacito do ti pëlqen edhe Lous Fonsit

Instrumentisti në çifteli, Fatmir Makolli ka sjell në një version interesant hitin e padiskutushëm të Lous Fonsit, Despacito

Despacito, me çifteli.

Kështu e ka titulluar instrumentalin më të ri të këngës hit për sivjet, “Despacito” të Louis Fonsi dhe Daddy Yankee.

Kënga sot është lansuar në youtube dhe është pritur interesant nga fansat e instrumentit të njohur kosovarë/ GazetaExpress/


Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/