Ky publikim i Ronelës konfirmon lidhjen e saj me Young Zerkën

Ky publikim i Ronelës konfirmon lidhjen e saj me Young Zerkën
Ky publikim i Ronelës konfirmon lidhjen e saj me Young Zerkën
Ky publikim i Ronelës konfirmon lidhjen e saj me Young Zerkën

Këngëtarja Ronela Hajati, kohët e fundit është shndërruar në një ‘diva’ e shumëpëlqyer nga publiku shqiptar, shkruan Kosovarja.

Thuajse çdo veprim i Ronelës me imazhe të ndryshme e pamje, merr vëmendje nga shtypi rozë, e në veçanti kur flitet për privatësinë e saj të cilën vazhdon ta mbajë hermetike.

Young Zerka, është emri që prej kohësh qarkullon si super artist në estradën tonë muzikore, por veç tjerash edhe emri që aludohet si i dashuri i këngëtares në fjalë.

E mohuan vazhdimisht, e kurrsesi nuk e pranojnë as tani, por një shoqëri e pandërprerë dhe kaq e afërt mes dyshes nuk është e zakontë.

Madje, nëse janë në lidhje apo ajo, e konfirmon kjo video që Ronela ka publikuar me përshkrimin për Zerkën: “Është i mirë”.

Të paktën, do të pritej një pohim i lidhjes së tyre, ani pse kjo gjë po duket se nuk e ka ndërmend të ndodhë.

/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/