Ky është vjehrri i Tunes...(Foto)

Ky është vjehrri i Tunes...(Foto)
Ky është vjehrri i Tunes...(Foto)
Ky është vjehrri i Tunes...(Foto)

Sot po flitet për martesën e këngëtares Altuna Sejdiu me muzikantin dhe trajnerin e fitnesit Patris Berisha, shkruan "Kosovarja".

Tuna gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po shkon nuse në një familje muzikantësh.

Patrisi është djali i kompozitorit të mirënjohur kosovar Tomor Berisha dhe vëllai i Robert Berishës, shkruan "Kosovarja".

Vjehrri i Tunes është shfaqur së fundi edhe në videoklipin e këngës "Fund" të Majkut./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/