Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë

Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë
Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë
Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë

Gigi dhe Bella Hadid këtë kohë janë në kulmin e karrierës së tyre, duke qenë të ftuara në top evente, duke qenë modele për firmat më të njohura botërore ato po shkelin cdo limit.

Por kjo nuk është e vetmja, familja e tyre ka edhe një anëtarë i cili merret me modelin dhe nuk ua lëshon rrugën fare motrave të tij kur vjen puna te bukuria, shkruan Indeksonline.

Ky është Anwar Hadid, që është vëllai i bukurosheve Gigi dhe Bella. 

Ai për momentin është i ri në karrierë por shumë premtues, ai sapo ka filluar dhe ka zënë kopertinën e “L'Officiel Hommes”.

Më poshtë keni disa nga fotografitë e tij.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/