Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë

Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë
Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë
Ky është vëllai i Gigi e Bella Hadid, do të ju lë pa fjalë

Gigi dhe Bella Hadid këtë kohë janë në kulmin e karrierës së tyre, duke qenë të ftuara në top evente, duke qenë modele për firmat më të njohura botërore ato po shkelin cdo limit.

Por kjo nuk është e vetmja, familja e tyre ka edhe një anëtarë i cili merret me modelin dhe nuk ua lëshon rrugën fare motrave të tij kur vjen puna te bukuria, shkruan Indeksonline.

Ky është Anwar Hadid, që është vëllai i bukurosheve Gigi dhe Bella. 

Ai për momentin është i ri në karrierë por shumë premtues, ai sapo ka filluar dhe ka zënë kopertinën e “L'Officiel Hommes”.

Më poshtë keni disa nga fotografitë e tij.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/