Ky është vëllai bukurosh i Genta Canes (Foto)

Ky është vëllai bukurosh i Genta Canes (Foto)
Ky është vëllai bukurosh i Genta Canes (Foto)
Ky është vëllai bukurosh i Genta Canes (Foto)

Genta Cana është ish miss e ish modele e njohur, ndërkaq viteve të fundit punon si prezantuese në "Klan Kosova".

Genten e njohëm si prezantuese të motit, por falë gjallërisë ajo ka përfituar mjaftë teren në televizion, shkruan "Kosovarja".

Bukuroshja e prezanton suksesshëm edhe emisionin e sportit dhe jo rastësisht ka kaq njohuri mbi sportin, pasi ajo është motra e futbollistit Granit Cana dhe vajza e axhës së Lorik Canes

Graniti pos futbollist është edhe model, shkruan "Kosovarja".

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/