Ky është çifti më i ri hollivudian (Foto)

Ky është çifti më i ri hollivudian (Foto)
Ky është çifti më i ri hollivudian (Foto)
Ky është çifti më i ri hollivudian (Foto)

Selena Gomez më në fund ka lënë prapa lidhjen e saj me Justin Bieber, duke nisur një romancë të re me The Weenknd.

Çifti më i ri hollivudianë madje nuk kanë hezituar që edhe publikisht të tregojnë ndjenjat që kanë karshi njëri- tjetrit, shkruan Daily Mail – transmeton Indeksonline.

Gomez dhe The Weeknd thuhet se kanë darkuar së bashku, dhe i gjithë ky moment romantik nuk u ka ikur paparacëve.

Kujtojmë se The Weeknd ka qenë ish i dashuri i modeles super seksi Bella Hadid.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/