Kush mungoi në ditëlindjen e Fjollës që ajo harroi ta përmendë?

Kush mungoi në ditëlindjen e Fjollës që ajo harroi ta përmendë?
Kush mungoi në ditëlindjen e Fjollës që ajo harroi ta përmendë?
Kush mungoi në ditëlindjen e Fjollës që ajo harroi ta përmendë?

Në ditën më të rëndësishme të saj, këngëtarja dukej e mrekullueshme në darkën të cilën e organizoi me shoqërinë e ngushtë, shkruan Kosovarja.

Mes tyre ishin edhe emra të njohur, si Shkenda Dubova, Arbnora Ademaj e shumë të tjera.

Dihet që këngëtarja ka shumë shoqëri në estradë, por që nuk I kishte ftuar të gjithë.

Ajo çka bëri të befasohen shumë ndjekës, ishte mungesa e Fifit, por që ajo e kishte uruar në mënyrë speciale kolegen e saj, duke i thënë se është dhurata më e bukur që Zoti ka ditur ta bëjë për të./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/