Kush është vajza që mori propozimin e veçantë për martesë? (Video)

Kush është vajza që mori propozimin e veçantë për martesë? (Video)
Kush është vajza që mori propozimin e veçantë për martesë? (Video)
Kush është vajza që mori propozimin e veçantë për martesë? (Video)

Disa portale sot, kanë shkruar për një propozim të veçantë për martesë që një vajzë ka marrë këto ditë në mes të dëborës, ne po ju tregojmë për kë bëhet fjalë. Vajza që ka postuar në profilin e saj në facebook këtë video tepër interesante është një nga njerëzit që punon fortë në paskuintë për realizimin e emisionit “Opinion”.

Bëhet fjalë për Sonila Sinën, e cila është kordinatore e emisionit “Opinion” dhe merret me gjithë mbarëvajtjen në prapaskenë.

Vetëm pak ditë më parë Sonila ka marrë këtë propozim të veçantë nga partneri i saj Andi. Kjo video është duke bërë xhiron e rrjetit për faktin se ky propozim ka qenë tepër i veçantë.  Sëbashku me miqtë e tjerë çifti ishte duke xhiruar lojën “mannequin challenge”, e papritur Andi i nxjerr unazën Sonilës dhe i propozon për martesë. Sonila siç edhe shihet në video është e habitur, pasi nuk e ka pritur këtë surprizë, ajo e përqafon dhe i thotë PO bashkëshortit të saj të ardhshëm!


Lexo Revisten Online

Korrik, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Angelina Shala - E bukur, e mençur dhe shumë e talentuar
Qani Mehmedi: Kurrë nuk u jam nënshtruar diktateve
Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë
Xajë Nura - Një emër që duhet shënuar

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/