Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën

Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën
Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën
Kush është prezantuesi i famshëm që ka dëshirë të bëjë fëmijë më Rita Orën

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të famshme në rrafshin ndërkombëtar.

Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa publikon edhe imazhe mjaft provokuese.

Një të tillë e ka sjell edhe ditë më parë në llogarinë personale në Instagram, ku marr një koment mjaft interesant.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Në fakt, prezantuesi i njohur i Radio 1 të BBC, Nicholas Grimshaw i ka kërkuar që të bëjnë një fëmijë.

“A mund ta bëjmë fëmijën tani”, ka komentuar britaniku në imazhin e publikuar të biondinës.

Kjo nuk është hera e parë që 28-vjeçarja që ngacmohet prej Grimshawit, pasi që në të kaluarën i kishte kërkuar live edhe të martohet pas performancës në Teen Choice Awards.

Por, shtrohet pyetja se kush është Nicholas Peter Andrew “Nick” Grimshaw?

Ai është prezantues në radion BBC. Britaniku është 32-vjeçar dhe së fundi ka qenë moderator i Breakfast Show të radio publike britanike.

Vjen prej qytetit të Manchesterit ndërsa aktualisht jeton në Londër.

Nicku ka punuar edhe në Channel 4 dhe për emision e këtij televizioni, Chart Show. Në vitin 2015 ishte edhe një prej gjyqtarëve të X Factor britanik.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/