Kush është mashkulli misterioz përkrah Xhemi Shehut

Kush është mashkulli misterioz përkrah Xhemi Shehut
Kush është mashkulli misterioz përkrah Xhemi Shehut
Kush është mashkulli misterioz përkrah Xhemi Shehut

​Moderatorja e njohur e ‘Portokalli’ ka ndarë një foto mjaft misterioze në rrjetet sociale.

Ajo ka poblikuar në Instastoryn e saj një foto krah një mashkulli. 

Por në dallim nga herët e tjera moderatorja ka preferuar të presë foton dhe të mos duket fytyra e personave që kanë dalë në të. 

Mos vallë kjo është një foto e saj me partnerin, dhe për shkak se Xhemi nuk publikon asnjë foto me të ka preferuar të mbulojë fytyrën. 

Gjithsesi moderatorja ia doli të na bënte kuriozë. /Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/