Kush e tradhtoi Dhuratën? Kaq e dëshpëruar i thotë këto fjalë...

Kush e tradhtoi Dhuratën? Kaq e dëshpëruar i thotë këto fjalë...
Kush e tradhtoi Dhuratën? Kaq e dëshpëruar i thotë këto fjalë...
Kush e tradhtoi Dhuratën? Kaq e dëshpëruar i thotë këto fjalë...

Është ndër këngëtaret e cila së fundmi po përflitet shumë për ngjashmërinë që ka me këngëtaren botërore, Jennifer Lopez, shkruan Kosovarja.

Ajo ka treguar suksese në shumë projekte të realizuara, duke dëshmuar se është e lindur për skenë.

Në rrjetet sociale është tejet aktive duke u ndjekur në çdo hap që bën si dhe duke ndarë me ndjekësit momente të ndryshme nga karriera si dhe jeta private.

Kësaj here, ka befasuar me një thënie, të cilën nuk I dihet kujt ia ka dedikuar.

“Nëse duhet të zgjedhësh mes meje dhe personit tjetër, mos më zgjidh mua” , thënie kjo e cila tregon shumë, por duke mos ditur adresë dhe arsye.../Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/