Kur e bukura takon të bukurëm (Foto)

Kur e bukura takon të bukurëm (Foto)
Kur e bukura takon të bukurëm (Foto)
Kur e bukura takon të bukurëm (Foto)

Ajo është një nga ikonat e bukurisë shqiptare dhe këtë fakt e dëshmon çdo ditë e më shumë.

Këtë herë Missi i përjetshëm Valbona Selimllari ka vizituar vendin, i cili ka emrin e saj luginën e Valbonës. “Kur Valbona takon Valbonën”,-ka shkruar Selimllari e cila duket më në formë se kurrë./Gazeta Express/

Lexo Revisten Online

Qershor, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Më e bukura e Diasporës
Mjerimin e një populli e udhëheqin dështakët, duke i fundosur të zotët!
“Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”
Kështu jetojnë kosovarët në Francë...

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në