Kur aktorët dashurohen në sheshxhirim (Foto)

Kur aktorët dashurohen në sheshxhirim (Foto)
Kur aktorët dashurohen në sheshxhirim (Foto)
Kur aktorët dashurohen në sheshxhirim (Foto)

Joaquin Phoenix dhe Rooney Mara, sipas mediave amerikane, kanë rënë në dashuri gjatë xhirimit të filmit të tyre të ri.

Yjet e Hollivudit kanë qenë të zënë kohët e fundit me filmin “Mary Magdalene”, aty ku Joaquin luan rolin e Jezusit, ndërsa Rooney atë të Maria Magdalenës.

Një burim ka thënë për “New York Post” se këta aktorë nuk u paraqitën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globe në mënyrë që të kalonin disa kohë bashkë.

Po i njëjti burim thotë se aktorët janë frekuentuar shpesh që kur u dashuruan me njëri-tjetrin në sheshxhirim, në fundin e vitit të kaluar.

Gjithsesi, një përfaqësues i aktorit 42-vjeçar, ka thënë se Joaquin dhe Rooney janë thjesht miq të mirë.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/