Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar
Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar
Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

Learta Jakupi e cila me veshjen e saj komentohet shumë.

Ajo u be e komentuar pas martesës me djalin e këngëtares se njohur Shyhrete Behlulit, Kushtrimin.

Learta dhe Kushtrimi kanë disa vite qe janë se bashku dhe pas martesës se tyre kanë edhe ne djalë.

Learta arrin qe te kujdeset shumë bukur për dukjen e saj, mirëpo edhe kunata e saj Neca kohen e fundit ka marr vëmendje te madhe.

Ne rrjetin social Instagram Neca ka postuar një fotografi dhe ka treguar se është një besimtare e devotshme, dhe ka mbushur tryezën me ushqime tradicionale./OraVip

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/